Other graphics

My first brush set!

25. srpna 2013 v 8:00 | Evolet

Zamilovala jsem si vytváření originální grafiky. Jako první tu mám sadu štětců pro photoshop. Pokud máte tu odvahu je použít, klidně si je stáhněte kliknutím na obrázek. Příště zkusím vytvořit svůj font, to už bude trochu složitější.

Hunger Games: Catching fire Theatrical Trailer

22. července 2013 v 20:51 | Evolet
Sice to není grafika, ale částečně se věnuji i střihu a úpravě videí, a tak jsem se dala do vkládání titulků k novému traileru ke Catching fire.
Zítra opět neočekávaně jedu na chatu, takže mě tu nečekejte, ale notebook beru s sebou, můžete se tedy těšit na spoustu animací.

Guestbook layout

8. července 2013 v 8:00 | Evolet
Tuto knihu jsem vytvořila do posledního kola GC (soutěž) dostala jsem za ní plný počet bodů a tím jsem vyhrála celou soutěž. Nejvíc se mi asi líbí ten list papíru, který mi také trval udělat nejdéle.

(kliknutím se zvětší)

Sony Vegas: Intro II.

9. června 2013 v 14:32 | Evolet
Tak se dál snažím zdokonalovat své schopnosti.

Sony Vegas: First intro

6. června 2013 v 18:00 | Evolet
Právě se zaučuju se Sony Vegas Pro a tohle je můj první pokus. Je to sice úplně jednoduchá a základní věc, ale mám ze sebe radost :D

Hunger Games saga affiliates icons

31. května 2013 v 18:47 | Evolet
Tady jsou objednané ikonky affiliates pro Vamp-boye. Doporučuji mezi ikonkami udělat mezeru a mezi řádky nechat jeden volný.

Ice Letter

19. května 2013 v 11:10 | Evolet
Zúčastnila jsem se soutěže u Angelique, kde jsme měli za úkol vytvořit originální písmeno. Já jsem si vybrala motiv z filmu Ice Age (Veverkokrysáka, kryseráka nebo jak mu chcete říkat, Scrata). Dostala jsem za něj 9,9 bodu, což byl nejlepší výsledek celého kola a zatím se držím v soutěži na prvním místě.

Affiliates icons

18. května 2013 v 15:29 | Evolet
Tyto ikonky jsem měla na svém blogu asi v září, pak se ale affiliates obměnily a ikonky zůstaly jen jako obrázky.

Editorials #1

15. května 2013 v 20:15 | Evolet
Tak jsem se rozhodla, že se po dlouhé době vrátím zpět. Dnes jsem vytvořila jen dva editorialy s novým plakátek ke Catching fire (Hunger Games). Plakát je krásný, ale bylo to už takové upravování upravené fotky. Na první jsem přidala citát z knihy (a traileru) a na druhou jen masku okolo nápisu SPARK (jiskra).

 
 

Reklama